Jdi na obsah Jdi na menu

Hon na lišku 2013

 

amazonka.jpg

 

Poslední letošní coursingové závody se konaly 10.11. na letišti v Brně-Medlánkách. Cesta byla dlouhá, ale stálo to za to.

 

Závody byly krásný a neodradila nás ani ranní mlha.  Jako první běžela Elinka v červeném dresíku a to s krysaříkem a pinčem. Všichni se nám smáli, že jsme Elinku něčím nadopovali, pač letěla jako střela.  A to měla nejkratší nožičky! V prvním běhu se držela na 3.místě. Druhý běh zaběhla výborně, avšak výsledek byl opět smolné bramborové 4.místo. Se třetím místem měla společný součet bodů, takže o 3.místě rozhodoval počet bodů ze druhého běhu. Tam měla Elča o pouhý jeden bod míň. Prostě smolař.

 

img_6517.jpg

 

Amazonka běžela nádherně a to ve trojici s 2 irskými teriéry. Bitka to byla teriérská a to doslova!  Amazonka se po prvním běhu držela na 2.místě a na první ztrácela pouze 2body! Avšak i po druhém běhu se pořadí nezměnilo a Amazonka zaběhla krásné 2.místo.

 

1.jpg

 

Po vyhlášení výsledků ze závodu nastalo všemi očekávané vyhlášení Coursingového vítěze roku 2013 tedy Coursing winner 2013. A slavili jsme zas! Amazonka toto ocenění získala!!! Veliké nadšení a hrdost.

 

2.jpg

 

Obě holčičky si krásně zaběhaly a po cestě domů se i prospaly. Cesta domů byla opět dlouhá, tak jsem holkám vzadu dost záviděla.