Jdi na obsah Jdi na menu

 

holky2.jpg

 

Od 29.6. do 6.7. jsme opět trávili čas na skvělém psím táboře ve Svojanově. Na tábor jsme se těšili celý rok a to nejen na výcviky, které jsou vedeny doopravdy zkušenými instruktory, ale také jsme se tam setkali s naší úžasnou chovatelkou Zuzkou Uhrinovou a s její rodinkou. Samozřejmě také s jejími milovanými psíky.

 

amber-a-amazonka.jpg

Den příjezdu jsme si trochu zkomplikovali zajížďkou do Loun na agi zkoušky, kde jsem nechávala Amynku měřit. Díky bohu byla Amynka změřena do M a zajížďka v tu chvíli vůbec nevadila, ba na opak, jelo se mi pak moooc hezky.

Po příjezdu na tábor jsme se ubytovali a později zapsali na tréninky. Amynku na agility, poslušnost, vystavování, coursing a nově i flyball, Elinku pak na agility, coursing a poslušnost. Tréninky byli super a my se mnoho naučili. Sice jsem se trochu trápila na hodinách agi s Amy, pač jsme se dozvěděli, že se toho ještě musíme toooolik naučit , tedy spíš . Abych to té Amynce nekazila.  Avšak trénovat týden pod vedením Martiny Konečné, byl doopravdy zážitek. Panička na tom hold začne pracovat.

 

amber--amazonka--geila-a-berca.jpg

 

Další nezapomenutelný zážitek byli nádherné chvíle strávené na flyballu, kde si Amynka mohla zaběhnout závod a měla ve svém týmu svojí vlastní tetu. To bylo doopravdy nádherné a nevím, jakému pejskovi se to kdy povede.  Bylo vidět, že je Amynka šťastná. Jako bonbonek bylo to, když si šikovné holčičky vyběhali na závodech 4.místoSestřich jejich závodních běhů, je v sekci videa.

Toť vše k tréninkům a teď něco o našich aktivitách v časech volna.   O pauzách jsme si většinou vychutnávali pohled na čtveřici hrajících pejsků a to ve složení Amynky, Emíka, Geilinky a největší provokatérky Elinky. Buď se přetahovali o klacík či hračku a nebo prostě pořádali lov na malou Elinku.  Avšak Elča byla ten nejšťastnější malý psík se svými velkými kamarády.

 

geila-a-elca.jpg

V půlce týdne jsme také měli celé odpoledne volné a tak jsem se Zuzkou a její rodinkou vyrazila na výlet. Navštívili jsme překrásné Javoříčské jeskyně a bylo doopravdy na co koukat a co obdivovat.

Bohužel, týden utekl jako voda a my měli jet zase domů.  Avšak plni zážitků a krásných vzpomínek. 

 

 amazonka--elca-a-amber.jpg

Těšíme se opět na příští rok!!! 

 

 Více fotek zde na Rajčeti.