Jdi na obsah Jdi na menu

Výcvikový tábor Svojanov 2012

Od 30.6. do 7.7. jsme se zúčastnili s Amynkou tábora, kde jsme se zdokonalovali hlavně v agility. Ale také v poslušnosti, v přípravě na výstavy  a vyzkoušeli si coursing.

AGILITY- tam jsme se zařadili do družstva pokročilých. A nebýt takového vedra, tak bylo vše super.  Vedla nás trenérka Lenka Hejduková a dostali jsme mnoho užitečných rad a vše si suprově procvičili. Avšak, musím popravdě říct, že jsem se hlavně učila já lépe se pohybovat po parkuru, než aby něco zdokonalovala Amy, ta byla stále stejně skvělá.

 

agi.jpg

 

COURSING- tak na ten jsem se velice těšila, jelikož si to tu Amy vyzkoušela poprvé a podle mého očekávání se jí to moc líbilo.  V sekci videa je záznam z jejího prvního solo běhu.

 

coursing.jpg

 

VYSTAVOVÁNÍ- tak to se nám velice hodilo, jelikož ať s to nezdá, tak i na takovou výstavu je důležité se pár věcí naučit a vědět. Moc děkujeme Ing. Libušce Brychtové, která byla úžasná!

 

vystavovani.jpg

 

POSLUŠNOST-tam jsme se zařadili do skupiny zaměřenou na zkoušky.

OBRANY- bohužel jen na jediný den přijel figurant, který měl na každýho ani né 10minut.  Byla to škoda, pač Amy byla šťastná, že si chvilku mohla zařádit.

 

A v rámci tábora a taky náš hlavní smysl účasti bylo setkání s naší chovatelkou Ing. Zuzanou Uhrinovou a tudíž Amynky největšími kamarády a zejména se sestrou Amber.

Jako vždy nám toto setkání pomohlo a to díky cenným informacím a radám, které vám nedá nikdo lépe než člověk, který má vlastní zkušenosti. Takže za toto a za ostříhání Amynky na výstavu Zuzce moc děkuji!

 

sestry.jpg

 

A bohužel vše krásné jednou skončí a my tu měli konec tábora. Poslední 2 dny byli zaměřeny na závody a samozřejmě i my s Amy jsme se zúčastnili. Po mém přesvědčení z nádherného běhu v coursingu jsme se umístili jen v agility a to na krásném 4.místě z 23 závodníků! Bohužel jsme se nedostali do první trojky a to kvůli mé chybě na parkuru, která mě velice mrzí. Hlavně kvůli tomu, že Amy běžela naprosto skvěle.

No co, ale chybama se člověk učí.... A navíc mi to Amy odpustila

 

 medaile.jpg

 

Tak snad zase příští rok!

 

-avšak je také nutné moc poděkovat mé setře Klárce, že ačkoliv tento tábor nebyl zrovna podle jejího gusta, tak i tak, tábor absolvovala se mnou a s Amy a doufám, že se jí to aspoň trošičku líbilo. Ale i tak, ti moc Kláry děkuji