Jdi na obsah Jdi na menu

 

Polabské hopsání II.

 

polabske-hopsani-ii.----vitezove.jpg

 

13.10. jsme s Amazonkou, Elinkou a naší kamarádkou Nikčou a s psíkem Karou vyrazili na agility závody do Staré Boleslavi. 

 

 polabske-hopsani-ii.---elca.jpg

 

Elinka závodila v kategorii XS v začátečnících a byla velice šikovná. První běh -jumping zaběhla čistě a umístila se tak na 1.místě.  Druhý běh - agility zaběhla s jednou chybou, avšak čistě neběžel nikdo, takže rozhodoval čas a i ten měla Elča nejrychlejší, umístila se tedy opět na 1.místě. A ve vyhlášení součtů se samozřejmě taktéž umístila na 1.místě. Byl to její den! 

 

4.jpg

 

Amazonka startovala již ve své kategorii závodníků a pravidla byla dle KAČRu. Tratě byli o poznání těžší a první běh zaběhla s jednou chybou avšak stejně jako v Elinčině případě, nikdo neběžel čistě, takže rozhodl Amynčin nejrychlejší čas. Tudíž první běh - jumping Amynka obsadila na 1.místě Druhý běh Amynka opět běžela krásně jenže bohužel, místo aby skočila a oběhla skočku, ji nesmyslně skočila zpátky. Takže druhý běh agility - DIS. 

Naše kamarádka Kara běžela v kat. M začátečníků a obsadila v agility 3.místo a v jumpingu 6.místo a v součtu 5.místo. Gratuluji! 

 

 polabske-hopsani-ii.---elci-uspech.jpg

 

Den byl krásný a vydařený.  Snad se Elince zas někdy tááák zadaří.