Jdi na obsah Jdi na menu

NordCup Sněžník

Dne 13.1.2013 jsme se s Amazonkou zúčastnili coursingových závodů, které byli Amynčiny 1. oficiální a přivezli si 2.místo.

Závody byly dobře organizované a i oblast - Sněžník, byla čímsi okouzlující. Vše bylo zasněžené, jako v pohádce. A teplota se držela někde kolem -6°C.

Hned po příjezdu jsme byli i ohromeni počtem účastníků. Chvilkama tam bylo více psů než lidí.   A člověk si jen užíval tu nádhernou podívanou, v podání psů běžců.

Amynka, dle mého názoru neběžela naplno, ale i to stačilo na stříbro. Ale vím, že mohla mít klidně zlato. V druhém běhu jí lehce vyvedl z míry fotograf, který se nacházel těsně za startem podél tratě. Hold vše je jednou poprvé a byla to pro ní nová zkušenost.